آب نارگیل معجونی برای لاغری

نوشیدن آب نارگیل مزایای آب نارگیل لاغری کاهش وخانوم خواص آب نارگیل چربی سوزی آب نارگیل

آیا شما هم جزو طرفداران آب نارگیل طبیعی هستید؟ این نوشیدنی خوشمزه خاصیت های زیادی برای سلامتی ما دربردارد و می تواند در زمینه های درمانی مختلفی از جمله رفع کم آبی بدن، درمان فشار خون بالا، شفاف انجام گرفتن پوست، رفع سردرد و هسترس مفید باانجام گرفت. در ادامه این بخش با ویژگی های چربی سوزی این نوشیدنی پرخاصیت آشنا خواهید انجام گرفت.

شکم برجسته یکی از مشکلاتی هست که زیادی افراد با آن درگیر هستند. اگر شما هم شکم برجسته و بزرگی دارید به شما پیشنهاد می کنیم با خوردن آب این میوه ۱۴ روزه شکم تان را کوچک کنید.

برخی افراد حتی اگر لاغر هم باشند، باز ممکن هست شکم برجسته ای داشته باشند که تعدادان جالب به نظر نمی رسد و تناسب اندام آن را بر هم می خانومد. اگر جزو این افراد هستید و فرصت تعدادانی هم برای ورزش کـــردن ندارید، شاید بتوانید فقط با مصرف یک نوشیدنی، شکمی تخت و اندامی متناسب را برای خود به ارمغان بیاورید.

این نوشیدنی چیزی نیست جز آب نارگیل؛ اگر هر روز آب نارگیل بنوشید در کوتاه ترین زمان متوجه معجزات آن خواهید انجام گرفت. این نوشیدنی علاوه بر تناسب اندام، موجب بهبود روحیه و رفع مشکلات گوارشی خواهد انجام گرفت. پیش از ورود به مطلب لازم هست اشاره کنیم که آب نارگیل با شیر نارگیل فرق دارد.

آب نارگیل، مایع شفافی هست که از میوه‌ی نارگیل هستخراج می شود و زیاد از ۹۰ درصد آن را آب تشکیل داده هست. شیر نارگیل، که با نام «گاتا» هم شناخته می شود، یک مایع غلیظ هست که از کوبیدن خود نارگیل و مخلوط و رقیق کـــردن آن با آب به دست می آید. شیر نارگیل یک منبع غنی از چربی های سالم، پروتئین و انرژی هست و ۵۰ درصد آن را چربی و پروتئین و باقی را آب تشکیل داده هست.

سعی کنید تا حد امکان، همه نوشیدنی های شیرین را از رژیم غذایی خود حذف و آن را با آب نارگیل جایگزین کنید. آب نارگیل یک نوشیدنی کم کالری هست که حجم زیادی داشته و برای مدت طولانی تری شما را سیر نگه می دارد. اگر پیش از هر وعده غذایی یک لیوان آب نارگیل بنوشید، غذای کاهشی مصرف خواهید کـــرد.

آبرسانی بدن با آب نارگیل

آب نارگیل باعث حفظ انرژی انجام گرفته و مایعات بدن را در بهترین و متعادل ترین حالت ممکن نگه می دارد. شاید لازم باانجام گرفت بدانید که ورزشکاران حرفه ای عموما قبل، با هم و بعد از تمرینات ورزشی خود آب نارگیل می نوشند.

نوشیدن آب نارگیل مزایای آب نارگیل لاغری کاهش وخانوم خواص آب نارگیل چربی سوزی آب نارگیل

از بین بردن مشکلات گوارشی با آب نارگیل

آب نارگیل به این خاطر که حاوی مقدار زیادی آب نارگیل هست، گوارش ناپذیری را از بین می برد. گفتنی هست که سازمان سلامت جهانی برای از بین بردن حالت تهوع در کودکان، نوشیدن آب نارگیل را پیشنهاد می دهد.

تثبیت فشار خون با آب نارگیل

مطالعات علمی ثابت کـــرده اند که آب نارگیل تاثیر زیاد زیادی در تثبیت فشار خون دارد، فشار سیستولیک (انقباض قلب) را تا ۷۱ درصد کاهش داده و فشار انبساط قلب را تا ۲۹ درصد افزایش می دهد.

نرم و شفاف انجام گرفتن پوست با آب نارگیل

آب نارگیل، منبع غنی آنتی اکسیدان هست و با دفع سموم از بدن و تامین املاح معدنی ضروری به طور با هم، موجب زیبایی هر چه افزایش پوست می شود. علاوه بر نوشیدن آن می توانید آب نارگیل را روی پوست خود نیز بمالید زیرا به زدوده انجام گرفتن آلودگی ها کمک کـــرده و پوستی سالم و زیبا بر جا می گذارد.

تغییر حالت های روحی و از بین بردن هسترس با آب نارگیل

آب نارگیل حاوی انواع گوناگون ویتامین ههست. در واقع ویتامین های ب کمپلکس موجود در آن به تغییر و بهبود روحیه کمک می کنند. منیزیوم نیز موجب افزایش میزان سروتونین می شود و به این طریق، افسردگی را از بین می برد.

نوشیدن آب نارگیل مزایای آب نارگیل لاغری کاهش وخانوم خواص آب نارگیل چربی سوزی آب نارگیل

از بین بردن سردردهای ناشی از کم آبی با آب نارگیل

اگر به هر دلیلی دچار سردردهای ناشی از کم آبی انجام گرفته باشید، می توانید با نوشیدن آب نارگیل تا حد زیادی این مشکل را برطرف کنید. این نوشیدنی حاوی املاح معدنی مفید ضروری هست و علاوه بر آب‌رسانی، ویتامین های از دست رفته ی بدن را تامین می کند. بد نیست مجدد یادآوری کنیم که آب نارگیل حاوی ۹۵ درصد آب خالص هست.

کُند کـــردن روند پیری با آب نارگیل

آب نارگیل منبع غنی از سیتوکینین ههست؛ نوعی هورمون گیاهی که در سلامتی بدن انسان نقش مفید و موثری دارد. این هورمون نه تنها مسئول جداسازی سلولی و از بین بردن اثرات منفی پیری هست، بلکه به کاهش احتمال ابتلا به بیماری های مربوط به افزایش سن نیز همانند سرطان و لخته انجام گرفتن خون در رگ ها هم کمک می کند.

منبع:روزامه

 

نوشته آب نارگیل معجونی برای لاغری اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.