آن چه باید قبل از خرید بلیط هواپیما بدانید! • رپورتاژ آگهی • همراه تعاون پرتال

آن چه باید قبل از خرید بلیط هواپیما بدانید!

آن چه باید قبل از خرید بلیط هواپیما بدانید!
آن چه باید قبل از خرید بلیط هواپیما بدانید!

یکی از حیاتیترین روش های مسافرت در هر کشوری حمل و نقل از روش های هوایی می باانجام گرفت که در کشور ما نیز این زمینه زیاد حیاتی تلقی انجام گرفته و آقام زیادی در سراسر کشور از این روش برای جا به جایی هستفاده می کنند.
سفر با هواپیما یکی از پرطرفدارترین روش های مسافرت می باانجام گرفت. اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که معمولا با هواپیما پرواز می کنید و یا حتی اگر برای بار نخست هست که می خواهید پرواز کنید، خواندن نکات زیر را به شما توصیه می کنیم. با «نکات قبل از خرید بلیط هواپیما» همراه باشید.
به علت آسان بودن سفر با هواپیما افزایش افرادی که قصد سفر به امکانی که خیلی دور از منطقه مبدا هست را دارند از هواپیما هستفاده می کنند و زمان خود را در سفر به حداقل ممکن می رسانند به این دلیل که اگه قصد مسافرت با وسایل نقلیه زمینی را داشته باشند ممکن زمان زیادی را در سفر باشند.
اما سفر با هواپیما نیز طبیعتا مستلزم دانستن نکاتی هست که شما باید از انها هشدار داشته باشید در غیر اینصورت ممکن هست برای سفر نخست خود کمی گیج شوید و با مشکل مواجه گردید.
به نقل ویرلن؛ در زمان هایی از سال مانند تعطیلات با صف های عظیمی برای مسافرت مواجه خواهید انجام گرفت. زمانی که حجم کار زیاد بالا می رود، هم صبوری کارکنان فوق العاده کاهش می شود و هم مسافرانی که در صف هستند. این صف طولانی می تواند پایان پلن های از پیش تعیین انجام گرفته ی شما را از تکمیلا کنسل کند.

انتخاب صندلی

برای انتخاب صندلی می توانید مواردی چون جای معقول برای پاها در جلوی صندلی و مجاورت در کنار پنجره برای دیدن مناظر هوایی و به صورت حتم جای معقول برای خوابیدن را در نظر بگیرید. از رزرو صندلی هایی که هم جوار دستشویی یا توالت قرار دارند خودداری کنید زیرا رفت و آمد مسافران برای شما مزاحمت ایجاد خواهد رد. می توانید ردیف خروجی هواپیما را برای جای افزایش در نظر داشته باشید. خلاصه اینکه به اندازه رزرو آنلاین هتل به آن اهمیت بدهید!

هواپیماهای جدید ایران ایر

اگر هواپیماهای قدیمی ترس دارید، رویداد نیکو برای شما این هست که ایران ایر هواپیماهای جدیدی را سفارش داده و برخی از آن ها را نیز تحویل گرفته هست. اخیرا بعد از توافقات انجام انجام گرفته قراردادهایی برای خرید هواپیما با تعداد کشور مطرح در این حوزه بسته انجام گرفته هست که در حال حاضر تعداد فروند از این هواپیماها در اختیار کشورمان (هواپیمایی هما) قرار گرفته هست؛ این تعداد هواپیما پس از انجام آزمایشات نخستیه به ایران ایر تحویل داده انجام گرفتند تا در نتیجه بهترین خدمات در اختیار مسافران و منطقهوندان ایرانی قرار گیرد.
توافقات اخیر شده بر این اساس هست  که ۱۰۰ فروند ایرباس فرانسوی و ۸۰ فروند از هواپیماهای مدرن بوئینگ آمریکایی و ۲۰ فروند هواپیما از شرکت ایتالیایی ATR باید دریافت شود. این اتفاق به منزله خون تازه ای بر شریان این صنعت و ایجاد تغییری بزرگ پس از سال ها در این عرصه هست. همانطور که نقل کرد انجام گرفت اخیرا هم تعدادی از این هواپیماها دریافت انجام گرفته اند که شامل یک فروند ایرباس A321 و دو فروند ایرباس A330 هست که از تعدادی پیش وارد ناوگان هوایی کشور انجام گرفته اند.

تفاوت پرواز سیستمی و چارتری
در کنار آشنا کـــردن شما با انواع بلیط ها نیکو هست که در مورد پرواز ها نیز هشدارات اندکی نیز داشته باشید. فرق  پرواز چارتر با پرواز سیستمی تنها در روش فروش بلیط هواپیما و متصدی آن می باانجام گرفت. هیچ تضادی در نوع هواپیما، خدمات، پرسنل پروازی و دیگر موارد مابین پروازهای پلن ای و چارتر شکل نخواهد گرفت و شما با خریداری کـــردن بلیط هواپیما و بلیط چارتر از همان خدماتی بهرمند می شوید که در پروازهای پلن ای از آن بهره گرفته اید.
رپورتاژ/

نوشته آن چه باید قبل از خرید بلیط هواپیما بدانید! • رپورتاژ آگهی • همراه تعاون پرتال اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.