آیین یلدا و رونمایی از کتاب‌های نامه‌های نیلی برگزار می‌شود

انتشارات زعفران مراسم آیین یلدا و رونمایی از کتاب‌های نامه‌های نیلی را با حضور برخی از نویسندگان و مترجمان بنام برگزار می‌کند.

مهدی رجبی، نویسنده مجموعه کتاب‌های نیلی و مریم رجبی، تصویرگر این مجموعه در این مراسم حضور خواهند داشت. همچنین منطقهام رجب‌زاده و هادی خورشاهیان، نویسندگان کتاب‌های کودک و نوجوان، شیدا رنجبر و محبوبه نجف‌خانی، مترجمان کتاب‌های کودک و نوجوان و آرش نورجناب آقای از فعالان حوزه گردشگری از دیگر نقل کردرانان این مراسم خواهند بود.

مهدی رجبی، نویسنده این کتاب در دعوت از مخاطبان برای حضور مراسم آیین یلدا و رونمایی از کتاب‌های نامه‌های نیلی نقل کرد هست:

«متداوم دلم می‌خوهست برای معرفی ایران و جاذبه‌‌هایش کتابی هستاندارد و شایسته‌ کودک و نوجوان ایرانی بنویسم، تا اینكه دو سال پیش با یاری و همدلی نشر نیکو زعفران این جرقه زده انجام گرفت و حالا بالاخره کتاب‌ها متولد انجام گرفتند.

در این کتاب‌ها گربه‌‌ ایرانی گیمگوشی به نام نیلی، به سفر می‌رود و از نقاط مختلف ایران، برای صاحبش سورنا نامه می‌نویسد.

بچه‌ها هم لذت خواندن دهستان را در این کتاب‌ها تجربه می‌کنند و هم با جاذبه‌ها و محیط زیست و فرهنگ ایران‌زمین آشنا خواهند انجام گرفت.

فعلاً سه جلد نخست کتاب‌ها منتشر انجام گرفته و به مرور باقی کتاب‌ها را تا جلد دوازدهم، تقدیم‌تان خواهیم کـــرد. امیدوارم بچه‌ها و حتا بزرگترها از خواندن‌شان لذت ببرند.»

آیین یلدا و رونمایی از کتاب‌های نامه‌های نیلی

در مراسم آیین یلدا و رونمایی از کتاب‌های نامه‌های نیلی از سه کتاب این مجموعه رونمایی خواهد انجام گرفت که عناوین آن‌ها عبارت هست از:

  • كتاب نخست: نیلی در منطقه سوخته
  • كتاب دوم: نیلی در سرزمین زعفران
  • كتاب سوم: نیلی در قلعه‌گنج

این مراسم روز سه‌شنبه  ۲۸ آذرماه ۱۳۹۶ از ساعت ۴ عصر در باغ کتاب پایتخت به نشانی پایتخت، بزرگراه شهید حقانی (غرب به شرق) – بعد از مترو شهید حقانی – بلوار کتابخانه ملی – باغ کتاب پایتخت برگزار خواهد انجام گرفت.

 

رونمایی از کتاب‌های نامه‌های نیلی

 

نوشته آیین یلدا و رونمایی از کتاب‌های نامه‌های نیلی برگزار می‌شود اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.