بزرگ کـــردن سینه با تزریق ژل و نحوه آن

معایب تزریق ژل به سینه‌ رفع افتادگی سینه جراحی بزرگ کـــردن سینه بزرگ کـــردن سینه با ژل بزرگ کـــردن سینه

بزرگ کـــردن سینه با تزریق ژل یکی از روش های رایج بی خطر برای خانم هایی که از فرم سینه های خود ناراضی هستند می باانجام گرفت. هستفاده از درمان های غیر جراحی مانند تزریق ژل و چربی یکی از راهکارهایی هست که برای بزرگ کـــردن سایز سینه ها پیشنهاد می شود. ما در این مطلب شما را با روش تزریق ژل برای بزرگ کـــردن سینه ها آشنا خواهیم کـــرد.

تزریق ژل در سینه چیست؟

تزریق ژل به سینه، روشی برای بزرگ کـــردن سینه‌ها هست و برای افرادی معقول هست که نمی‌خواهند زیر تیغ جراحی بروند. در روش بزرگ کـــردن سینه بدون عمل جراحی از هیچ پروتزی هستفاده نمی‌شود. مواد هستفاده انجام گرفته در این ژل‌های تزریقی برای بزرگ کـــردن سینه مشابه با مواد به کار رفته در ژل‌های تزریقی مخصوص صورت هست. در این روش برای خوش فرم کـــردن سینه، ژل در زیر بافت سینه تزریق می‌شوند اما نتایج آن نسبت به سایر روش های درمان طبیعی و ماندگار نیست.

در روش بزرگ کـــردن سینه با ژل، ژل با ماده‌ی بی‌حس کننده ترکیب می‌شود و سپس در سینه تزریق می‌شود و بنابراین با هم با تزریق ژل، سینه‌ها بی‌حس نیز می‌شوند. روش های تزریقی عمل بزرگ کـــردن سینه هیچ نیازی به انجام جراحی ندارد و به کمک آن می‌توانید سایز سینه‌های خود را یک واحد افزایش دهید.

معایب تزریق ژل به سینه‌ رفع افتادگی سینه جراحی بزرگ کـــردن سینه بزرگ کـــردن سینه با ژل بزرگ کـــردن سینه

کاندیدهای معقول

آیبرای رفع افتادگی و شل‌انجام گرفتگی سینه‌های خود هستید؟ سینه‌های خانومان چه کوچک، بزرگ یا افتاده باشند، آنها متداوم دوست دارند که فرم سینه‌های خود را برجسته‌تر کنند. به صورت حتم چه کسی هست که از داشتن سینه‌های بزرگ‌تر، زیباتر و برجسته‌تر خوشش نیاید؟

داشتن سینه‌های برجسته و خوش فرم، علاوه بر این که به زیبایی بدن شما می‌افزاید، اعتماد به نفس شما را نیز بهبود می‌دهد. متاسفانه پایانی خانومان، سینه‌های خوش فرمی که با بدن آن‌ها هماهنگی داشته باانجام گرفت را ندارند. جراحی بزرگ کـــردن سینه، روش زیاد پرهزینه‌ای هست و گاهی نیز می‌تواند عوارض زیاد مخربی به همراه داشته باانجام گرفت، در صورتی که خطرات بزرگ کـــردن سینه با تزریق ژل و چربی، زیاد کاهش هست. به همین منظور روش تزریق ژل (کلاژن) در سینه روش زیاد معقول‌تری هست که به جراحی ترجیح داده می‌شود.

تزریق ژل در سینه برای چه کسانی معقول نیست؟

خانومانی که بافت سینه‌ی آن‌ها زیاد کم هست و همچنین خانومانی که سینه‌ی آن‌ها تکمیلا افتادگی دارد، گزینه‌های معقولی در تزریق ژل برای رفع افتادگی سینه نیستند و عمل پروتز سینه گزینه بهتری برای آنها می باانجام گرفت.

نکات قبل از تزریق ژل به سینه ها

به طور معمول زمانی در حدود ۲ ساعت به کل این فرآیند اختصاص داده می شود. این مدت زمان باعث می‌شود که جراح بدون عجله این روش را انجام دهد. به طور معمول به بیماران توصیه می‌کنیم که در روز عمل، از رانندگی خودداری کنند. زیرا برخی از داروها ممکن هست موجب اختلال در توانایی بیمار برای رانندگی شود. علاوه بر این، بیمار نباید سوتین، تاپ ورزشی و یا بکینی بپوانجام گرفت. این کار برای جلوگیری از ایجاد هر گونه فرورفتگی بر روی ژل سینه، قبل از “هستقرار” ژل درطی ۲۴ ساعت فردا هست.

معایب تزریق ژل به سینه‌ رفع افتادگی سینه جراحی بزرگ کـــردن سینه بزرگ کـــردن سینه با ژل بزرگ کـــردن سینه

پس از عمل تزریق ژل به سینه

بعد از عمل تزریق، شما باید از فعالیت بدنی به مدت یک هفته و حمام داغ و سونا برای مدت دو هفته، اجتناب کنید. پس از تعداد هفته برش‌های جراحی تقریباً محو خواهد انجام گرفت. نتایج درمان در حدود ۱۸ تا ۳۰ ماه دوام خواهد داشت. دوره عملکـــرد ژل، بستگی به بیمار دارد. برای حفظ تاثیرات و نتایج تزریق ژل، پزشکان توصیه می‌کنند که هر تعداد ماه، عمل تزریق (۲۰-۴۰ میلی لیتر) تکرار شود.

مزایای تزریق ژل به سینه‌ها

– بدون ایجاد زخم و اسکار جراحی

– بدون نیاز به بیهوشی عمومی

– بدون نیاز به بستری انجام گرفتن در بیمارستان: این یک عمل سرپایی هست و بیمار معمولاً می‌تواند بلافاصله روال عادی روزانه خود را ادامه دهد.

– بدون نیاز به مرخصی از محل کار

– ژل موجود در سینه، در ماموگرافی برای شناسایی سرطان سینه اختلالی ایجاد نمی‌کند.

در این روش جسم خارجی در سینه قرار داده نمی‌شود. ژل تزریقی، در واقع اسید هیالورونیک هست که به طور طبیعی در بدن یافت می‌شود.

عوارض جانبی بزرگ کـــردن سینه با ژل

ممکن هست بیمار برای دو هفته نخست در سینه ها تکمیلا احساس سفتی کند زیرا مکرولین آب را به خود جذب می کند ولی این مسئله به سادگی حل می شود. مقدار کم کبودی و کوفتگی هم معمولا ظرف ۱-۲ هفته برطرف می شود. گهگاه می توان ناآسودهی خفیفی را در قفسه سینه حس کـــرد اما هستامینوفن (پارهستامول) معمولا برای تسکین درد خیلی موثر هست. همچنین به میزان خیلی کمی ریسک عفونت یا واکنش آلرژیک وجود دارد.

نوشته بزرگ کـــردن سینه با تزریق ژل و نحوه آن اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.