بهترین روش برای لاغری سریع

به دلیل گرفتاری های روزمره شاید کاهش فرصت کنیم با ورزش و فعالیت بدنی به تناسب اندام ایده آل برسیم، به همین دلیل در این مقاله روش های لاغری سریع در خانه که نقش حیاتیی در رسیدن شما به وخانوم ایده آل دارد را بررسی می کنیم.تا به‌حال شنیده‌اید که کسی در لاغر انجام گرفتن فرد دیگری نقش داشته باانجام گرفت؟! همان‌طورکه می‌دانید، این خودتان هستید که باید تحرک داشته باشید و قدمی برای لاغرتر انجام گرفتن‌ بردارید

اگر تایم، هزینه یا حتی انگیزه لازم برای رفتن به باشگاه و تهیه غذاهای رژیمی ندارید، هنوز هم کارهایی هست که می‌توانید بدون کاهشین زحمت در منزل انجام دهید و با این هستراتژی‌ها، کمی وخانومتان را کاهش دهید؛ در ادامه تعداد راهکار آسان را به شما تعلیم خواهیم داد.

جلوی تلویزیون تعداد کار را باهم انجام دهید

بهتر هست برای صرفه‌جویی در تایم و پول به جای اینکه به باشگاه بروید، در منزل ورزش کنید؛ جلوی تلویزیون، هم سریال مورد علاقه‌تان را ببینید و هم کاهش وخانوم داشته باشید؛ حتی می‌توانید دستگاه تردمیل خود را جلوی تلویزیون قرار دهید و هم‌زمان با تماشای تلویزیون، بر روی تردمیل ورزش کنید.
جشنواره غذاهای مانده، به راه بیاندازید

اگر فکر می‌کنید یک فرد خسته و تنبل هستید، پیشنهاد فوق‌العاده‌ای برای‌تان داریم، یک روز در هفته را به آشپزی اختصاص دهید؛ برای مثال فقط یکشنبه‌ها آشپزی کنید و همه غذاها را داخل یخچال و فریز قرار دهید و در طول هفته، همان غذاها را بخورید.

با این کار فقط یک روز در هفته دغدغه درست کـــردن غذا را خواهید داشت؛ اگر می‌خواهید لاغر شوید، بهتر هست تنوع زیاد از حد را از غذاهای‌تان حذف کنید، میل و علاقه زیاد شما به غذا باعث اضافه وخانومتان می‌شود.

زمان خرید از فروشگاه را کاهش کنید

پیش از رفتن به فروشگاه و قدم‌زدن بین قفسه‌ها، غذا بخورید. فقط مواردی که داخل لیست خرید نوشته‌اید را تهیه و از خرید خوراکی‌هایی وسوسه‌کننده بپرهیزید.

با این کار تنها اختیاری که دارید، انتخاب برند خاصی از مواد مورد نیازتان هست. برای خرید لبنیات حتماً محصولات کم‌چرب، انتخاب نخست‌تان باانجام گرفت؛ همچنین برای خرید برنج و پهستا به سراغ غلات تکمیل بروید و به جای نوشابه‌های مضر و آبمیوه‌های مصنوعی، آب و آبمیوه‌های طبیعی خریداری کنید.

لوازم آشپزی جدید بخرید

بهتر هست ماهیتابه و قابلمه‌های قدیمی خود را با مدل‌های جدید بدون نیاز به روغن عوض کنید؛ با این کار، هم کالری کاهشی مصرف می‌کنید و هم، زمان آماده‌سازی غذای‌تان کاهش خواهد انجام گرفت.

جالب هست بدانید که هر قاشق روغن زیتون دارای ۱۲۰ کالری و ۱۴ گرم چربی هست؛ هر قاشق کره آب انجام گرفته نیز دارای ۱۰۲ کالری و ۱۲ گرم چربی هست؛ با تعویض وسایل، دیگر نیازی نیست مدت زمان طولانی صرف شستن ظرف‌های چرب غذا کنید.
بین خوردنِ هر لقمه، نفس بکشید

بهتر هست در فاصله زمانی خوردن هر لقمه از غذا، یک‌بار قاشق یا چنگال‌تان را کنار بگذارید و مجدد برای لقمه بعدی آن را از داخل بشقاب بردارید؛ مطمئن باشید که با همین رفتار غذایی ساده، به سرعت لاغر خواهید انجام گرفت.

سعی کنید کمی افزایش غذای‌تان را بجوید. طبق مطالعه‌ای که در چین شد، افرادی که هر لقمه از غذا را ۴۰ بار می‌جویدند، کالری زیاد کاهشی نسبت به آنهایی که ۱۵ بار غذای‌شان را می‌جویدند، دریافت می کـــردند؛ همچنین با نوشیدن یک لیوان آب پیش از غذا زودتر سیر خواهید انجام گرفت.

یک میان‌وعده خوشمزه بخورید

شاید باور نکنید، ولی خوردن میان‌وعده خوشمزه‌ای مانند ذرت بو داده، شما را لاغرتر خواهد کـــرد! طبق مطالعات شده، افرادی که از ذرت بو داده به عنوان میان‌وعده هستفاده می‌کـــردند، ۲۵۰ درصد غلات تکمیل و ۲۲ درصد فیبر افزایشی نسبت به افراد دیگر با میان‌وعده‌های پرکالری دریافت کـــرده و لاغرتر انجام گرفته بودند.

نکته پایانی

اگر شما هم جزو افرادی هستید که نخست از همه به سلامت و تناسب اندام خود توجه دارید، بهتر هست با پیروی از یک پلن ورزشی شخصی و هستفاده از یک رژیم غذایی اصولی، به خوهسته‌تان برسید.

ورزش‌کـــردن کار پیچیده‌ای نیست، از انجام آن لذت ببرید. برای شروع، روزانه فقط ۱۰ دقیقه پیاده‌روی کنید، این شروع نیکوی برای تحرک بدنی هست. ورزش، علاوه‌بر اینکه بهکالری‌سوزی کمک می‌کند، باعث تنظیم ترشح هورمون‌ها، حفظ سلامت روان و ایجاد شادی و نشاط در خانومدگی نیز می‌شود.

منبع/نوآوران

نوشته بهترین روش برای لاغری سریع اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.