بهترین سن برای کاشت مو و ابرو طبیعی

 کاشت مو و ابرو طبیعی کلینیک تندیس

یکی از حیاتی‌ترین مسائل درباره کاشت مو زمان آن هست. متوسط کاشت مو ۲۳ سال به بالا هست. داشتن شرایط کاشت مو به به سن ربطی ندارد و به ویژه در افرادی که ریزش موی آنها ژنتیکی هست ممکن هست خیلی زود مجبور باشند کاشت مو انجام دهند. به صورت حتم به افراد بین سن ۱۸ تا ۲۵ توصیه می‌شود تا تکمیل انجام گرفتن روند ریزش موها صبر کنند و پس از آن برای کاشت مو اقدام کنند.

در کاشت مو که از ناحیه پشت سر مو برای پیوند برداشته می‌شود، اگر ریزش مو هنوز تکمیل نانجام گرفته باانجام گرفت، ممکن هست با برداشتن مو از آن ناحیه برای کاشت مو و پس از آن ریزش آن ناحیه فرد دچار مشکل شود. موها باید از بخشی از سر برداشته شوند که هرگز دچار ریزش نمی‌شوند.

زمان معقول برای کاشت مو و ابرو را می‌توان این گونه تعریف کـــرد که تایمی فاصله موها به خصوص روی سر از ۳ میلی متر افزایش باانجام گرفت، می‌توان میان آنها مو کاشت.

جدیدترین شیوه کاشت مو و ابرو

با پیشرفت‌هایی که هر روز در دنیا به وجود می‌آید، دیگر منطقی نیست برای ریختن موها و ابروها غصه بخورید و برای از دست دادن آنها غمگین شوید. فناوری شما را در داشتن یک خانومدگی آسوده‌تر یاری می‌کند. اکنون در سال ۲۰۱۷ راه‌های زیادی برای حل طاسی و کچلی سر و کم پشت انجام گرفتن موهای سر و حتی ابروها ایجاد انجام گرفته هست که بدون دردسر این مشکلات را به سادگی بر طرف می‌کنند.

متداوم برای درمان ریزش موها راه‌هایی وجود داشته هست. اما افزایش آنها متایمی بودند، اما شیوه کاشت مو که این روزها انجام می‌شود درمان قطعی و دائمی هست. کاشت مو به شیوه‌های مدرن امروزی نه تنها عوارضی ندارد، بلکه آسوده، بدون درد و عوارض خاصی هست و همین مزیت‌ها هست که هر روز افراد زیادی را ترغیب به انجام عمل کاشت مو می‌کند. حیاتی‌ترین مزیت کاشت مو به شیوه‌های جدید طبیعی بودن آن هست.

چه کسانی داوطلبان معقول کاشت مو و ابرو هستند؟

– آقاانی که ریزش موی هورمونی و ژنتیکی دارند و به درجه‌های مختلفی از طاسی و کم پشتی موهایشان مبتلا هستند.

– همچنین خانومان با ریزش موی هورمونی و ژنتیکی که گرفتار درجه‌های مختلف کم پشتی و طاسی هستند.

– خانومانی که ریزش موی هورمونی و ژنتیکی دارند و در پشت سر تراکم موها نیکو هست و در جلوی سر و وسط سر موها کم پشت یا نازک هستند.

– خانومان و آقاانی که موهای ابروهای آنها کم پشت هست.

– خانومان و آقاانی که در اثر بیماری‌های پوستی قسمتی از بدنشان دچار طاسی انجام گرفته هست.

– همچنین افرادی که به دلیل آسیب دیدگی و سوختگی موهایشان را از دست داده‌اند و کسانی که در اثر عمل لب شکری بخشی از

– ریش یا سبیل آنها دچار طاسی انجام گرفته هست.

– خانومانی که بعد از گذر تعداد سال از تاتوی ابرو در آن ناحیه دچار کم پشتی انجام گرفتید یا طاسی انجام گرفته‌اند.

– افرادی که قبلاً از روش‌های دیگر مانند Flap و FUT هستفاده کـــرده‌اند، اما نتیجه لازم را دریافت نکـــرده‌اند.

– خانومان و آقاانی که به دلایلی مانند جای زخم و جوش و غیره بخشی از موهای خود را از دست داده‌‌اند.

– بهترین کار این هست که پیش از هر اقدامی با پزشک متخصص مشورت کنید. برای این که بتوانید تصمیم درست را برای زمان کاشت مو و ابرو بگیرید، با مشاوران و متخصصان کلینیک پوست و مو تندیس تماس بگیرید. متخصصان این کلینیک معقول‌ترین پیشنهادات و واقعیت‌ها را به شما خواهند گفت.

نوشته بهترین سن برای کاشت مو و ابرو طبیعی اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.