تا بحال بستنی زغالی را تجربه کـــردید ؟ • آدرس و منوی رستوران های کرج • همراه تعاون پرتال

اما امروز به فکرم رسید بستنی زغالی را امتحان کنم .حس کنجکاوی برای امتحان کـــردن بستنی سیاهرنگی که مثل هیچ بستنی دیگری نیست وادارم کـــرد بعد از چرخیدن تو اینترنت ، راهی بشم .

کربن فعال یا همان زغال فعال یا اکتیو این روزها زیاد شنیده می شود . زغال فعال کاربرد گسترده ای در تولید انواع محصولات صنعتی ، بهداشتی ، آرایشی و حتی خوراکی دارد .حتما انواع ماسک زغال را تا بحال دیده ايد یا امتحان کـــرده اید و و يا از خمير دندان زغالي (كه همين اواخر تبليغ مد انجام گرفت) هستفاده کـــرده اید . از بین این محصولات خمیر دندان زغالی را امتحان کـــردم . باید بگویم اگه با آب خالی مسواک بخانومید به مرتب اثر پاک کنندگیش روی دندان بهتر هست و  مسواک هم سیاه نمی شود. بنابراین اگر تا بحال خمیردندان زغالی را امتحان نکـــردید پولتان را دور نریزید .

آيا تا بحال بستنی زغالی را تجربه کـــردید ؟

آبمیوه و بستنی رضا یک مغازه دنج و جمع و جور هست که حدودا ده نفر ظرفیت دارد و می شود با خیال آسوده بستنی یا آبمیوه ای خورد و حتی با وسایل گیم و سرگرمی که هست تعداد دقیقه ای تفریح کـــرد .
یکی از محاسن این مکان ، این هست که در آبمیوه ، از نکتار و اسانس و کنسانتره هستفاده نمی شود و تایمی سفارش می دهید با همان میوه های داخل یخچال ، سفارش مشتری آماده می شود.

بستنی زغالی
آبمیوه و بستنی رضا

منو هم تقریبا تنوع نیکوی دارد . انواع آبمیوه ( انبه ، پرتقال ، هلو ، زرشک ، هویچ و… ) ، کیک ، آیس پک و نوشیدنی های گرم ، را می توان سفارش داد.
از بحث منو و انواع آبمیوه که بگذریم نقل کرد از بستنی زغالی ، خوش تر هست . با توجه به اینکه همه ما ، لااقل یکبار نان سوخته یا غذای سوخته و زغالی رو تجربه کـــردیم پیش فرضم از طعم بستنی زغالی ، مزه ای تلخ و شیرینه که با شکلات لطیفترش میکنن . خیلی عجله داشتم زودتر بیاد رو میز ببینم واقعا ارزش امتحان کـــردن داشت یا نه و بالاخره رسیدیم به تایمی که باید می رسیدیم !

بستنی زغالی
بستنی زغالی

اینهم بستنی زغالی با رنگ سیاه و کاکائوی روش که در نگاه نخست ، کمی تو ذوق می خانومد چون ابداً شبیه آن بستنی های میوه ای با رنگهای شاد و دلربا نیست .
بستنی برخلاف بستنی های لیتری و کارخانه ای ، تکمیلا کش میاد که ابداً انتظارش را نداشتم . از افرادی که سالههست کارشان تولید بستنی هست شنیده بودم یکی از نشانه های کیفیت بستنی ، همین کش آمدن هست . با ورود نخستین تیکه  به دهن ، یهو همه چیز عوض انجام گرفت .

طعمش تکمیلا با ذهنیت قبلیم فرق داشت . زیاد خوشمزه و دلچسب و دوست داشتنی . طعم این بستنی شیرین و خوش طعم با رگه خفیفی از تلخی در انتها که شاید خیلی ها احساسش نکنند و شاید هم به خاطر کاکائوی روی بستنی باانجام گرفت .  در مجموع دوست دارم باز هم بستنی زغالی را امتحان کنم . به صورت حتم به شرطی که همین کیفیت را بقیه بستنی فروشی ها هم داشته باشند .

آبمیوه و بستنی رضا کجهست ؟

آبمیوه و بستنی رضا همه روزه از حدود ده صبح تا دوازده شب باز و فعال هست . به صورت حتم جمعه ها کمی دیرتر .
آدرس را هم روی کروکی نشون کـــردم و پیدا کـــردنش دشوار نیست .
کرج – ۴۵ متری گلمنطقه – ابتدای خیابان درختی ( بانک ملی ) – روبروی کارواش .
تلفن : ۳۳۵۱۴۶۷۸ ( کد کرج ۰۲۶)

بستنی زغالی
آبمیوه و بستنی رضا کجهست؟

گزارش اختصاصی مجله روخانومو – باخانومشر فقط با ذکر نام و پیوند به منبع، مجاز هست.

loading…

loading…

نوشته تا بحال بستنی زغالی را تجربه کـــردید ؟ • آدرس و منوی رستوران های کرج • همراه تعاون پرتال اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.