تشخیص و درمان زود انزالی,مدت زمان طبیعی انزال در آقاان • بهداشت جنسی • همراه تعاون پرتال

فهرست سرفصل ها

تشخیص و درمان زود انزالی,مدت زمان طبیعی انزال در آقاان

۱ رای ، ۵ ستاره از ۵تشخیص و درمان زود انزالی,مدت زمان طبیعی انزال در آقاان

راههای درمان زود انزالی,مدت زمان طبیعی انزال در آقاان
درمان زود انزالی,مدت زمان طبیعی انزال در آقاان

مدت زمان طبیعی انزال در آقاان چقدر هست؟

زمان هستانداردی برای رسیدن به انزال در نظر گرفته نانجام گرفته هست. طبق تحقیقات انجام انجام گرفته، یک سری زمان‌هایی پیشنهاد انجام گرفته اما هیچ کدام قطعی نیستند چون این زمان بسته به نظر و رضایت افراد از رابطه خانوماشویی‌شان از هر زوج تا زوج دیگر متفاوت هست ،اما پیشنهاد انجام گرفته که اگر در ۵۰ درصد یا افزایش موارد ارتباط خانوماشویی، انزال زمانی اتفاق افتاد که فرد و یا همسرش راضی نبودند یعنی فرد مشکوک به این اختلال هست و می‌توان وی را مورد تشخیص و درمان قرار داد.

در ضمن این حیاتی هست که نخست ببینید چه زمانی متوجه انجام گرفتید که اختلال زود انزالی را دارید و از کجا متوجه انجام گرفتید. آیا خودتان ناآسودهید؟ همسرتان از روش رابطه راضی نیست، معمولا گرفتن شرح حال دقیق از زوجین جزو سنجش‌های نخستی‌‌ هست که برای “تشخیص و درمان اختلال زود انزالی” انجام می‌شود، چون رابطه زوج‌ها در ایجاد و یا دامن زدن به مشکل زود انزالی نقش به سزایی دارد.

دلایل و عواقب زود انزالی آقاان

نشانه اصلی زود انزالی آقاان، انزالی غیر قابل کنترل هست که قبل از انجام گرفتن رابطه خانوماشویی و یا مدت زمان زیاد کمی پس از آن با میزان تحریک کم و خلاف میل فرد اتفاق بیفتد. مساله زود انزالی می‌تواند باعث نارضایتی جنسی در هر دو طرف انجام گرفته و اضطراب ناشی از این مشکل را افزایش کند. زود انزالی یکی از متدنخستترین اختلالات فعالیت خانوماشویی در آقاان هست و ممکن هست برای هر جناب آقا در بعضی از مراحل خانومدگی رخ دهد.

اکثر موارد زود انزالی فاقد عامل یا دلیل خاص هست. عوامل روانی مثل اضطراب، احساس گناه یا افسردگی نیز ممکن هست به زود انزالی منجر شوند و برتصویر این اتفاق هم رخ می دهد ،یعنی زودانزالی منجر به بروز اختلالات روان مانند اضطراب، افسردگی و سردی روابط بین زوجین می‌شود. در برخی موارد، زود انزالی ممکن هست به خاطر عوامل پزشکی مثل مشکلات هورمونی، آسیب‌های جسمی و یا عوارض جانبی بعضی داروها باانجام گرفت.

روش های درمان زود انزالی آقاان

  1. در زیادی از موارد، زود انزالی خود به خود درمان می شود. انجام تمرینات ریلکسیشن و آرام سازی و هستفاده از متدهای منحرف کـــردن حواس می‌تواند در به تاخیر انداختن انزال کمک کند.
  2. در بعضی آقاها ترک مصرف دخانیات و مواد مخدر در “درمان زود انزالی” کمک کننده خواهد بود.
  3. متخصص از شما و همسرتان می‌خواهد که روی متدهایی برای به تاخیر انداختن انزال کار کنید. این تکنیک‌ها تشخیص و کنترل احساساتی هست که باعث انزال زود رس می‌شود.
  4. در سایر موارد برای کاهش حساسیت در آلت تناسلی، هستفاده از کاندوم توصیه می‌شود.
  5. مشاوره‌ها و رفتار درمانی خط نخست درمان عارضه زود انزالی به شمار می‌رود و می‌تواند اضطراب ناشی از این مساله را کاهش دهد. مرحله بعدی، هستفاده از کاندوم هست.کاندوم سبب کاهش تحریک پذیری می‌شود. در صورتی که یک کاندوم قادر به این کار نباانجام گرفت از دو کاندوم می‌توان هستفاده کـــرد ضمن اینکه کاندوم سبب جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی و بارداری هم می‌شود.
  6. هستفاده از دارو، گام سوم در درمان زود انزالی هست. این داروها به این دلیل هستفاده می‌شوند که یکی از عوارض جانبی این گونه داروها، جلوگیری از ارگاسم هست که باعث به تاخیر انداختن انزال می‌شود.
  7. هستفاده از شیوه مهستر و جانسون

این شیوه، در چهارمین مرحله از درمان افراد مبتلا به زود انزالی انجام می‌گیرد که به همکاری خود فرد و همسرش نیاز مبرم دارد. این روش شامل یادگیری تشخیص و کنترل احساسی هست که به ارگاسم منجر می‌شود. این روش نیاز به اراده و تمرین دارد ولی زیاد موثر هست. برای تعلیم و تمرین این روش باید به مشاوران و متخصصان سلامت جنسی در کلنیک‌های سلامت خانواده مراجعه شود تا با تعلیم خصوصی در این باره، کار به نحو موثر صورت گیرد.

درمان‌های موضعی زود انزالی در آقاان

هستفاده از کرم‌ها و اسپری‌های کاهش‌دهنده حس سطحی دستگاه تناسلی نیز سبب کاهش احتمال زود انزالی می‌شود. فقط به یاد داشته باشید که قبل از آغاز فعالیت خانوماشویی، موضع را با صابون شستشو دهید تا از بی حسی افزایش آلت جلوگیری شود. متاسفانه از این روش به صورت خودسرانه و زیاد معمول هستفاده انجام گرفته که عوارض زیادی را در پی دارد. هستفاده از بی‌حس‌کننده‌های موضعی، در آخرین مرحله از درمان افراد مبتلا به انزال زودرس قرار دارد و به هیچ‌وجه نباید در ابتدای کار از آن هستفاده کـــرد. هستفاده از روش‌های موضعی باید با تشخیص و صلاحدید پزشک و براساس سیر درمان و بهبودی باانجام گرفت.

نوشته : دکتر آرزو پور قربان متخصص بیماریهای خانومان و زایمان

ویرهستاری مجدد :دکتر رحمت نقل کردی از مرکز تعلیمی درمانی امام خمینی (ره) ارومیه

sahand2722.parsiblog

loading…

***

loading…

نوشته تشخیص و درمان زود انزالی,مدت زمان طبیعی انزال در آقاان • بهداشت جنسی • همراه تعاون پرتال اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.