تعداد پیشنهاد برای داشتن قلبی سالم

قلب یکی از اعضای حیاتی بدن هست که از همان دوران جنینی تا پایان عمر در حال فعالیت هست و تپش منظم آن به خانومدگی بهتر کمک می‌کند.

با افزایش سن تغییراتی در سیستم قلب و عروق به وجود می‌آید که باید مد نظر قرار بگیرند.

همچنین با یک سری از مواد غذایی می‌توان به سلامت قلب و عروق کمک کـــرد.

برای اینکه شما هم از قلب سالمی برخوردار باشید، مطالعه این بسته از تعاون پرتال را پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین کتاب‌هایی را در این زمینه برایتان معرفی نموده‌ایم که مطالعه آنها خالی از لطف نیست.

با آرزوی سلامتی افزایش برای شما عزیزان…

دلیل با افزایش سن بیماری قلبی افزایش می‌یابد؟: برای فهمیدن اینكه دلیل افزایش سن رابطه نزدیكی با بیماری‌های قلبی عروقی دارد، این مقاله را بخوانید.

حفظ کارایی قلب در سنین بالا: برای حفظ سلامت قلب در سنین بالا، به این مطلب توجه نمایید.

تاثیرات افزایش سن بر سلامت قلب: با افزایش سن و پیری، تغییراتی در قلب و رگ‌های خونی رخ می‌دهد که در این مقاله به برخی از این تغییرات اشاره انجام گرفته هست.

خوراکی‌ها و ضربان قلب: در این مطلب، مواد غذایی افزایش دهنده ضربان قلب و مواد غذایی کاهنده ضربان قلب مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

قلبی سالم با میوه و سبزیجات: دستورالعمل‌های اختصاصی مبارزه با بیماری‌های قلبی – عروقی، شامل توصیه به خوردن میوه‌ها و سبزیجات فراوان هست. برای کسب هشدارات افزایش این مکان کلیک کنید.

ویتامین D بهترین محافظ قلب: در این مقاله به بررسی ارتباط بین دریافت ویتامین D و سلامت قلب و عروق پرداخته انجام گرفته هست.

سلامت قلب و عروق: این کتاب حاوی هشدارات حیاتی و با‌ارزش در مورد عوامل خطر بیماری‌های قلبی– عروقی به زبان ساده علمی می‌باانجام گرفت.

قلب سالم برای خانومان: از نكات ممتاز این كتاب، توصیه‌های كاربردی و ساده آن به‌منظور كاهش عوامل خطر بروز اين بیماری مانند پرفشاری خون، افزایش كلسترول و تری‌گلیسیرید سرم و انتخاب غذاهای با تراكم كم انرژی می‌باانجام گرفت.

تغذیه برای قلب سالم: اين كتاب، دانش جديد و پیشنهادات عملی را در مورد بیماری قلبی در خانومان و كاهش عوامل خطر بیماری به‌دست می‌دهد.

 

نوشته تعداد پیشنهاد برای داشتن قلبی سالم اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.