جشنواره تخفیف «کتاب به رنگ انار» کتاب هدهد به معقولت شب یلدا

فروشگاه کتاب هدهد به معقولت نزدیک انجام گرفتن به جشن شب یلدا، با دنبال ترویج کتابخوانی، جشنواره تخفیف «کتاب به رنگ انار» را برگزار می‌کند.

هر جشن، برای بزرگسالان دوست‌دار کتاب و علاقه‌مند به ترویج کتابخوانی، بهانه‌ایست تا به کودکان کتاب هدیه دهند و آنان را به روی آوردن به کتابخوانی تشویق کنند. کتاب هدهد نیز با دنبال ترغیب بزرگسالان به ترویج کتابخوانی میان کودکان و نوجوانان، به معقولت جشن شب یلدا، جشنواره تخفیف «کتاب به رنگ انار» را برگزار می‌کند و پایانی کتاب‌ها و سایر محصولات فرهنگی فروشگاه خود را با ۱۰ درصد تخفیف عرضه می‌کند.

کتاب هدهد افزون بر درنظرگرفتن تخفیف ویژه یلدا برای پایانی محصولات خود، کتاب‌های خریداری‌انجام گرفته از سوی کتاب‌دوستان را نیز در مدت جشنواره «کتاب به رنگ انار» با بسته‌بندی و کارت تبریک ویژه جشن شب یلدا ارائه خواهد کـــرد.

۱۰ درصد تخفیف کتاب در جشنواره «کتاب به رنگ انار»

جشنواره تخفیف «کتاب به رنگ انار» از روز جمعه ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ آغاز می‌شود و تا پنجشنبه ۳۰ آذرماه به مدت ۱ هفته ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان به خرید کتاب با ۱۰ درصد تخفیف و بسته‌بندی و کارت ویژه تبریک شب یلدا برای کودکان و نوجوانان، از سرتاسر ایران می‌توانند جهت ثبت سفارشات خود از راه‌های زیر اقدام کنند:

  • سفارش تلفنی از کتاب هدهد: ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱
  • ثبت سفارش تلگرامی در کتاب هدهد: ۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳
  • بازدید از سایت کتاب هدهد و ثبت سفارش از طریق سایت: www.hodhod.com
  • بازدید و خرید حضوری از کتاب هدهد: پایتخت، خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، انتهای خیابان، کوی شایان، پلاک ۲۶، درب سمت چپ

کتاب هدهد، فروشگاه کتاب موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان هست. این فروشگاه مرجعی از بهترین و معقول‌ترین کتاب‌های کودک و نوجوان هست. کارشناسان کتاب موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان، آثار ویژه مخاطبان کودک و نوجوان را کارشناسی و گزینش می‌کنند و در فروشگاه کتاب هدهد در دسترس کودکان و نوجوانان، مربیان، آموزگاران، پدران و مادران، مروجان کتاب و سایر مخاطبان علاقه‌مند می‌گذارند. کتاب هدهد افزون بر فروش کتاب‌های باکیفیت، اقدام به برگزاری نمایشگاه‌ کتاب، برگزاری کارگاه‌هایی در پیوند با ادبیات کودکان و همچنین تجهیز کتابخانه‌ها در مهدکودک‌ها، نهادها، موسسات و مراکز فرهنگی می‌کند.

شب یلدا از جشن‌های کهن بهستانی هست که ایرانیان در این جشن، با باور به اینکه فردای شب یلدا با دمیدن خورشید، روزها بلندتر خواهند انجام گرفت و تابش نور ایزدی فزونی خواهد یافت، آخرین شب آذرماه را به عنوان بلندترین شب سال گرامی می‌دارند.‌

فهرست تعاون پرتال ویژه شب یلدا:

 

کتاب به رنگ انار

 

نوشته جشنواره تخفیف «کتاب به رنگ انار» کتاب هدهد به معقولت شب یلدا اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.