جنین پسر کجای شکم قرار دارد؟

جنین پسر کجای شکم قرار دارد؟

مامان ها متداوم در تعیین جنسیت جنین عجله می کنند و دنبال هر راهی هستند تا حدسیاتی بخانومند که جنین که آنها پسر هست یا دختر!! این را نخست مقاله بگم که هیچ کدوم از علائم زیر روش قطعی برای تعیین جنسیت جنین نیست و تنها براساس تجربیات مادرانی که نوزاد پسر داشتند، جمع آوری انجام گرفته که اکثریت این علائم را داشته اند، چه بسا در این میان افرادی هم بوده اند که با توجه به داشتن این علائم دختردار انجام گرفتند. یکی از علائمی که مامان ها خیلی دنبال می کنند این هست که جنین پسر در کدام قسمت شکم قرار میگیرد. در این مقاله  پاسخ این سوال و سایر علائم جنین پسر را باهم مقایسه می کنیم:

علائم بارداری پسر

۱۶ علائم قابل توجه جنین پسر در طول بارداری:

برخی از علائم قابل توجه در پسر باردار بودن عبارتند از:

16 علائم بارداری جنین پسر

۱٫حالت تهوع:

۲٫ ضربان قلب:

۳٫ بروز آکنه:

 • آکنه یکی از نشانه هایی هست که نشان می دهد پسر دارید.

۴٫ هوس کـــردن غذا:

 • هنگامی که پسر باردار هستید، به غذاهای ترش یا شور افزایش تمایل دارید (ویار پسر چیست؟)

  .

۵٫ موقعیت جنین پسر در شکم:

 • موقعیت شکم یکی از علامت های رایج هست که می تواند جنسیت را تعیین کند و اگر شکم شما پایین قرار دارد نشان میدهد پسر باردار هستید یعنی جنین در قسمت پایین شکم قرار دارد (تشخيص جنسيت جنين از ظاهر مادر).

۶٫ تغییر شخصیت:

 • جنسیت نوزاد عمدتا بر تغییرات رفتاری تاثیر می گذارد. خانومان با طبیعت تهاجمی، جسور و غالب، افزایش احتمال دارد پسر باردار باشند.

۷٫رنگ ادرار:

 • ظاهرا رنگ ادرار شما در دوران بارداری تغییر میکند. اگر ادرار تیره باانجام گرفت نشان می دهد پسر باردار هستید.

۸٫اندازه سینه:

در دوران بارداری، سینه ها شروع به بزرگ انجام گرفتن می کنند زیرا برای شیردهی آماده می شوند (بزرگ و حساس انجام گرفتن سینه خانومان در دوران بارداری از همان ماه نخست). هنگامی که پسر باردار هستید ، پستان سمت رهست شما بزرگتر از سمت چپ می شود.

۹٫ سردی پاها:

 • پاهای سرد در طول بارداری یکی از نشانه های روشن پسردار بودن هست.

۱۰٫رانجام گرفت مو:

 • یکی دیگر از نشانه های رایج پسر داشتن سرعت رانجام گرفت موها هست. اگر پسر داشته باشید، معمولا موها سریعتر رانجام گرفت می کند.

۱۱٫موقعیت خواب:

 • در دوران بارداری، اغلب احساس خستگی می کنید. در چنین وضعیتی، اگر افزایش روی پهلوی چپ خود خوابیدید (خوابیدن زیاد در دوران بارداری)، نشان می دهد پسر باردار هستید.

۱۲٫ خشکی دست ها:

۱۳٫افزایش وخانوم:

 • همراه با شکم گرد، افزایش وخانوم به طور قابل توجهی جنسیت را نشان می دهد (بهترین تغذیه در دوران بارداری). هنگامی که پسر باردار هستید، افزایش وخانوم تکمیلا مشهود هست.

۱۴٫ دست ها و پاهای سرد

آیا دست های شما سرد هست؟ پس احتمالا پسر باردار هستید. به نظر می رسد خانومانی که پسر باردار هستند دست ها و پاهای سردتری نسبت به کسانی که دختر باردار هستند دارند. 

۱۵٫ لینا نیگرا:

 Linea nigra یک خط تیره هست که در اطراف شکم باردار دیده می شود. در حقیقت، این خط متداوم وجود داشت، اما تا زمانی که باردار نشوید دیده نمی شود. همانطور که حاملگی پیش می رود، این خط تیره تر می شود.  این خط بارداری نقش حیاتیی در پیش بینی جنسیت نوزاد دارد. اگر خط از شکم به قفسه سینه برسد یعنی پسر دارید! بعضی معتقدند اگر خط کمی کشیده یا شکسته باانجام گرفت ، به این معنی هست که پسر دارید.

۱۶٫ تکان های جنین پسر:

نظرات زیادی در مورد این موضع وجود دارد! (تكان خوردن جنين در بارداري از چه هفته ای؟) اعتقاد بر این هست که اگر شکم شما پایین باانجام گرفت یعنی پسر دارید یعنی پسر در قسمت پایین شکم قرار بگیرد. برای دختران، تصور می شود شکم بالاتر قرار دارد. شکم پایین نزدیک به لگن معمولا نشان دهنده پسر هست.

تهیه و تنظیم: گروه سلامت تعاون پرتال

منبع: www.momjunction.comامتیاز مطلب: ۱۰۰%


۱۰۰


نوشته جنین پسر کجای شکم قرار دارد؟ اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.