دلایل آب نانجام گرفتن چربی شکم

چاقی و چربی های دور شکم یکی از رایج ترین عوارض مصرف فست فودها می باانجام گرفت، کاهش وخانوم و آب کـــردن چربی دور شکم بهترین راه برای پیشگیری از بروز بیماری های قلبی و عروقی هست.

چربی‌های شکم معمولا آخرین قسمتی از بدن هستند که لاغر می‌شوند و از بین می‌روند. به صورت حتم کم پیش می‌آید که این چربی‌ها تکمیلا از بین بروند و برای این مسئله دلایلی وجود دارد.

دلايل زيادي وجود دارد كه چربي‌هاي شكم آب نشوند؛ دلايلي مثل موارد زير:

۱- سن شما در حال بالا رفتن هست! همانطور که سن بالا می‌برد چگونگی اضافه وخانوم هم تغییر می‌کند. با بالا رفتن سن چه در خانم‌ها و چه جناب آقاان سوخت و ساز بدن کاهش می‌یابد. بخصوص برای خانم‌ها با هم با دوران یائسگی اضافه وخانوم معمولا در ناحیه شکم اتفاق می‌افتد.

۲- شما ورزش اشتباهی انجام می‌دهید. دویدن روزانه و برخی ورزش‌های این چنینی قطعا برای سلامت قلب شما مفید هستند اما این بدان معنا نیست که برای اندازه دور کمر شما هم مفید واقع شوند. حین ورزش باید ورزش‌های سلامت قلب و عروق و کاهش وخانوم را با هم ترکیب کنید. برای کاهش وخانوم باید هفته‌ای ۲۵۰ دقیقه ورزش متوسط یا ۱۲۵ دقیقه ورزش انجام گرفتید انجام بدهید.

۳ – شما غذاهای فراوری انجام گرفته زیاد از حد زیاد می‌خورید. مواد غذایی تصفیه انجام گرفته مانند نان سفید، چیپس، شکر و نوشیدنی‌های شیرین سبب بروز التهاب در بدن می‌شوند. یادتان باانجام گرفت که شکم برآمده با التهابات داخل بدن ارتباط دارد.

۴-  شما چربی‌های اشتباهی می‌خورید. بدن در برابر همه انواع چربی‌ها واکنش یکسانی نشان نمی‌دهد. به این ترتیب تایمی چربی اشباع و چربی غیر اشباع می‌خورید واکنش‌های بدن متفاوت هست. چربی‌های غیر اشباع مانند امگا۳ که در گردو و ماهی پیدا می‌شود حاصیت ضدالتهابی دارند و تاثیرات مثبتی بر بدن می‌گذارند. فراموش نکنید التهابات داخل بدن یکی از دلایل شکم‌های برآمده هست.

منبع/رویدادآنلاين

نوشته دلایل آب نانجام گرفتن چربی شکم اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.