روش های موثر برای سفید انجام گرفتن دندان

روش های موثر برای سفید انجام گرفتن دندان

برای سفیدانجام گرفتن دندان ها از روش های مختلفی می توانید هستفاده کنید. انواع محصولات پزشکی و خانگی در این زمینه تاثیرگذار می باشند. زردی و تغییر رنگ دندان ها به واسطه خوردنی هایی هست که روزمره مصرف می کنیم. در این بخش به بهترین روش های افزایش دهنده سفیدی و درخشندگی دندان اشاره خواهیم کـــرد با ما همراه باشید.

دستگاه‌ها و فراورده‌های زیادی سفید کـــردن دندان وجود دارند از جمله خمیر دندان‌ها، ژل‌ها، دهان‌شویه‌ها، نوارها، قاب‌های سفیدکننده و فراورده‌های سفیدکننده‌ای که دندان‌پزشک از آنها هستفاده می‌کند.

سفید کـــردن دندان‌ها برای افرادی مطلوب هست که دندان‌های سالم و بازسازی‌نانجام گرفته و لثه‌های سالم داشته باشند. ته رنگ زرد روی دندان‌ها بهتر از همه با روش‌های سفیدکننده از بین می‌رود.

روش های موثر برای سفید انجام گرفتن دندان

این‌ها روش‌های معمول سفید کـــردن دندان‌ها هستند:

خمیردندان سفیدکننده: همه خمیردندان‌ها به برداشتن رنگ‌های سطحی کمک می‌کنند، زیرا حاوی مواد لایه‌بردارهای ضعیفی هستند. برخی از خمیردندان‌های سفیدکننده حاوی مواد براق‌کننده یا شیمیایی هستند که تأثیر افزایشی در رنگ‌زدایی دارند. اما این خمیردندان حاوی مواد رنگ‌بر نیستند. فراورده‌های حاوی پراکسید کاربامید یا پراکسید هیدروژن هستند که می‌توانند به روشن کـــردن رنگ عمق دندان کمک می‌کنند.

نوار و ژل‌های سفیدکننده: نوارهای سفیدکننده زیاد نازک هستند و تقریباً نامریی هستند که با یک ژل سفیدکننده با پایه پراکسید پوشانده انجام گرفته‌اند. این نوارها باید مطابق دستورات روی برچسب به‌کاربرده شوند.

روش های موثر برای سفید انجام گرفتن دندان

دهان‌شویه‌های سفیدکننده: در میان تازه‌ترین فراورده‌های سفیدکننده در دسترس دهان‌شویه‌های سفیدکننده هستند. این دهان‌شویه‌ها علاوه بر اجزای معمول دارای اجزایی مانند پراکسید هیدروژن هستند که دندان‌ها را سفید می‌کنند.

کافی هست پیش از مسواک زدن دهان‌شویه را برای ۶۰ ثانیه دو بار در روز دور دهانتان بگردانید

قاب‌ها یا «تری»های سفیدکننده: این قاب‌ها یا «تری»ها وسایلی شبیه گارد دهان دارای ژل سفیدکننده حاوی مواد پراکسیدی هستند. این قاب باید برای مدتی از تعداد ساعت در روز یا هر روز در طول شب برای ۴ هفته یا افزایش (بسته به میزان تغییر رنگ دندان و میزان مطلوب سفید کـــردن) روی دندان‌ها گذاشته شود.

روش های موثر برای سفید انجام گرفتن دندان

سفید کـــردن دندان در مطب:‌ سفید کـــردن دندان در مطب دندانپزشکی سریع‌ترین شیوه سفید کـــردن دندان هست. در مطب فراورده سفیدکننده مستقیماً روی دندان‌ها به‌کاربرده می‌شود. هستفاده این فراورده‌ها با گرما، یک نور مخصوص یا لیزر همراه می‌شود. نتایج را پس از ۳۰ تا ۶۰ دقیقه می‌توان دید. اما برای سفید کـــردن تکمیل دندان‌ها معمولاً تعداد بار مراجعه به دندان‌پزشک لازم هست. این شیوه گران‌قیمت‌ترین شیوه سفید کـــردن دندان هم هست.

منبع:‌هممنطقهی آنلاین

 

نوشته روش های موثر برای سفید انجام گرفتن دندان اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.