شیشه سکوریت برای بالکن معقول برای محافظت از کودکان

شیشه سکوریت برای بالکن معقول برای محافظت از کودکان

در هنگام خرید منزل، یکی از نکاتی که مورد توجه قرار میگیرد، بالکن دار بودن منزل هست. تایمی منزل شما بالکن دارد، دوست دارید با خیال آسوده در بالکن بشینید و در کنار لذت بردن از تماشای محیط بیرون، فنجانی چای بنوشید و ذهن خود را از هرچه مشغله خالی کنید.؛ به صورت حتم در هوای امروزه‌ی پایتخت کمی بعید میرسد که بتوانید بآسودهی در بالکن بایستید و هوایی سالم را هستشمام کنید؟! شاید اگر بالکن شما بگونه‌ای محصور میانجام گرفت همه چیز بهتر بنظر میرسید! 

شاید اسم بالکن شیشه ای یا شیشه بالکن را از اطرافیان خود شنیده باشید. شاید نصب آن هم از ذهنتان گذشته باانجام گرفت؟!

اکثر خانه های امروزی که دارای بالکن هستند، از نرده یا حفاظ هستیل برای حفاظت از احتمال سقوط هستفاده کـــرده اند، اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که در منزل خود بالکن یا حفاظ هستیل دارید و هراس از بالا رفتن کودکانتان از حفاظ هستیل هرگز به شما اجازه هستفاده از بالکن را نمیدهد، بهتر هست ایده شیشه سکوریت برای بالکن را بررسی کنید. حفاظ هستیل بدلیل داشتن جای پا برای بالا رفتن، کودکان را ترغیب به بالا رفتن از حفاظ میکند و ماهیت کاوشگر و کنجکاو کودکان برای تجربه هر چیزی، خطرات زیادی پیش رویشان میگذارد و مادران ترجیح میدهند که تحت چنین شرایطی فرخانومدان خود را از بردن روی بالکن بازدارند.

ولی گاهی میشود که نمیتوانید فرخانومد خود را تعدادین روز از خانه بیرون ببرید، میدانید داشتن یک بالکن ایمن چقدر در روحیه شما و فرخانومدتان تأثیرگذار هست؟!

رامادر در پی تقاضا و نیاز بازار، شیشه بالکن را تولید نمود تا بتواند محیطی امن برای بالکنهای شما ایجاد کند. تصور کنید دور تا دور بالکن شما  با حفاظی شیشه سکوریت تکمیلا ایمن محصور شود، به صورت حتم تکمیلا بسته به سلیقه شما خواهد بود که شیشه بالکن شما تا سقف محصور شود یا تا نصف این فاصله! ولی هر دو این موارد به امنیت بالکن شما خواهد افزود. 

دیگر مثل حفاظ نرده ای، کودکان قادر نخواهند بود از شیشه بالا بروند و خود این امر احساس امنیت افزایشی برای شما فراهم می‌آورد. شاید شیشه ای بودن محافظ بالکن، باعث ایجاد دلهره در شما شود ولی شیشه بالکن رامادر با هستفاده از شیشه سکوریت مقاوم و نشکن نصب میشود که بآسودهی قابل شکستن نیست و از مقاومت بالایی برخوردار هست. نوع شیشه بکاررفته و میزان مقاومت آن از جمله مواردی هست که بر هزینه شیشه بالکن شما تأثیرگذار خواهد بود ولی تکمیلا واضح هست هر چه شیشه شما مقاومتر باانجام گرفت امنیت شیشه بالکن شما افزایش خواهد بود.

گاهی در ماه‌های سرد زمستان، روزها هوای سرد بیرون شما را مجبور میسازد تا همراه فرخانومدان خود در منزل بمانید و این میتواند خسته کننده و کسل آور باانجام گرفت؛ حال تصور کنید بالکنی دارید که دور تا دور آن تا سقف با شیشه بالکن محصور انجام گرفته هست، نه هوای سردی وارد بالکن میشود و نه هوای گرمی از آن خارج میشود؛ بدین ترتیب میتوانید محیطی زیبا و شادی آور در بالکن خود برای فرخانومدان ایجاد خواهید کـــرد و بدین ترتیب میتوانید در کنار گیم کودکان، از تماشای بیرون، خزان برگها، بارش برف و باران در کنار صرف چای لذت ببرید. با داشتن شیشه بالکن شما میتوانید در بالکن خود خستگی یک روز پرکار را رفع کنید، مطمئنا کودکان شما هم از بودن در فضایی جدید و تماشای محیط بیرون بوجد خواهند آمد. اگر تا به حال به فکر هستفاده ازفضای بالکن خود نیافتاده اید، اکنون بهترین فرصت برای شما خواهد بود تا در مورد آن تأمل کنید.

رامادر برای اینکه بتواند محیطی امن و زیبا برای کودکان خود فراهم کنید، شیشه بالکن را به بازار عرضه کـــرد. شیشه های بکار رفت در بالکن با بالاترین هستانداردهای روز دنیا و با مقاومتی بالا تهیه و نصب میشوند تا امنیت افزایش محیط بالکن شما و کودکانتان را فراهم کند.

شما میتوانید بدین ترتیب بالکنی محصور انجام گرفته داشته باشید و دیزاینی خاص برای آن بچینید. میتوانید گلخانه ای زیبا در منزل خود داشته باشید و یا اتاق گیم زیبا در فضای باز بیرون برای کودک خود بسازید. با اندکی خلاقیت و فردا نگری میتوانید شادی را به خود و خانواده خود هدیه کنید. گاهی با انجام یک کار کوچک میتوان اثرات فوق العاده‌ای تماشاگر بود. اگر میخواهید شیشه بالکن معقول و ایمنی برای بالکن خود نصب کنید، کافی هست با بخش فروش رامادر تماس حاصل نمایید. تکنسینهای رویداده رامادر چه در فروش و چه در نصب همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. آنها برای بازدید به محیط شما مراجعه نموده و بعد از اندازه گیریهای لازم از بالکن و ارائه مشاوره ‌های لازم به شما، دید روشنی از آنچه که بعد نصب اتفاق خواهد افتاد برای شما به تصویر خواهند کشید.

شما میتوانید شیشه بالکن خود را با طرحها و رنگهای مختلفی سفارش دهید و پایانی این موارد باب سلیقه و خوهسته شما خواهد بود. در شرکت رامادر، دنبال تنها ارائه خدمات بی قید و شرط به شما مشتریان عزیز هست تا هر آنچه که شما دوست دارید در نهایت امر پیاده سازی شود.

 امتیاز مطلب: ۱۰۰%


۱۰۰


نوشته شیشه سکوریت برای بالکن معقول برای محافظت از کودکان اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.