لبخند زیبا حق شمهست

مطب تخصصی دکتر وحید عارفی درمکانی از منطقه پایتخت واقع هست که دسترسی با متروو اتوبوس و تاکسی به آسانی و سهولت قابل انجام هست از شمال راه مستقیم خیابان شریعتی از غرب راه مستقیم بزرگراه همت به سمت سه راه ضرابخانه از شرق بزرگراه شهید زین الدین بطور مستقیم و ازجنوب هم خیابان شریعتی به طور مستقیم منتهی به مطب ما میگردد.نزدیکی ایستگاه متروی شریعتی و ترمینال سه راه ضرابخانه سهولت رفت و آمد رافراهم میکند.

بخش های کلینیک دندانپزشکی دکتر عارفی:

مجموعه تخصصی ما شامل بخشهای مختلفی جهت ارائه خدماتی در خور مراجعین می باانجام گرفت و تلاش کـــرده ایم تا محیطی آرام و عاری از هرگونه هسترس و نگرانی برای ایشان فراهم کنیم.

بخش لیزر

دراین بخش از لیزرهای گوناگون محیط درمانی هستفاده می گردد ما دراین بخش لیزر “EPIC” دیود لیزرها و لیزرهای اربیوم کرومیوم Er.Cr.YSGG و “I Lase” که همه از محصولات آمریکا هستند بکار گرفته ایم.

بافت نرم (زیبایی – مداوا)
بافت دشوار (هستخوان – دندان)
اعصاب و عضله (فعال نمودن عصب – رفع اسپاسم)
تی ام جی (مشکلات مفصلی)
رفع حساسیت

بخش ترمیمی، پروتز و زیبایی

در این بخش متخصصین پروتز و زیبایی سریعترین و علمی ترین روشهای تغییرات ظاهری دندانها را به انجام می رسانند.

لیزر تراپی زیبایی
جراحی پلهستی زیبایی
وینبر کامپوزیت
لامینیت
بلیچینگ
لومینیر
آی پی اس

بخش جراحی

مجموعه ما شامل یک اتاق عمل با کلیه امکانات اورژانسی و دستگاههای مختلف جراحی مثل موتورهای جراحی پیزو سرجری و لیزر مورد هستفاده در جراحی و درمکانی تکمیلا خصوصی و جدا هست .دراین بخش کلیه عمل های جراحی از جراحی های کوچک لثه تا جراحیهای پیوند و سینوس و ایمپلنت انجام میشود.

فلپ و حذف پاکت
پیوند لثه
عمل های جابجایی لثه
ژنژوکتومی و پلهستی
افزایش طول تاج
پیوند هستخوان

نمونه درمان ها و جراحی های دندان دکتر وحید عارفی:

درمان‌های رایج در زیبایی دندان:

پرکاربردترین درمان‌های دندانپزشکی زیبایی زیاد ساده هست، حال آن که روش‌های کاهش رایج پیچیده‌تراند و باید توسط متخصص مجرب انجام شوند. در ادامه رایج‌ترین درمان‌های زیبایی دندان را توضیح می‌دهیم.

پر کـــردن زیبایی دندان: مواد همرنگ با ظاهر طبیعی جایگزین پرکـــردگی‌های نقره‌ای قدیمی می‌شود. مواد جدید از پرسلین و رزین‌های کامپوزیتی تهیه می‌شود تا با مینای دندان همخوانی داشته باانجام گرفت.

سفید کـــردن دندان و بلیچینگ: این روش لکه‌های ناشی از بالا رفتن سن، مواد غذایی و توتون و مصرف دارو را از بین می‌برد. جرم گیری نیز یکی دیگر از روشهای موجود در دندانپزشکی زیبایی هست.

ونیر لمینت: از لمینت نازک مخصوصی به نام ونیر برای پوشاندن لکه‌های دندان، دندان بدرنگ، ساییده، ترک خورده و شکسته یا لب پر انجام گرفته و بستن فاصله بین دندانی هستفاده می‌شود.

اندینگ کامپوزیتی: از ماده همرنگ دندان که شبیه به مینای دندان هست به منظور بهبود رنگ دندان یا رفع فاصله بین دندانی هستفاده می‌شود.

ابداًح فرم و اندازه و میزان کـــردن دندان‌ها: این درمان ساده کج و نامرتب بودن، لب پر انجام گرفتن، ترک‌خوردگی و حتی همپوشانی دندان‌ها را ابداًح می‌کند.

روکش: روکش‌های زیبایی معمولاً از موادی مانند پرسلین ساخته می‌شود. روکش به منظور گیمابی عملکـــرد یا ظاهر دندان، اتصال به بریج، پوشاندن ایمپلنت یا جلوگیری از افزایش انجام گرفتن ترک دندان روی آن قرار داده می‌شود.

 

کاربرد هستفاده از لیزر در دندانپزشکی:

یماری لثه

در بیماری‌های لثه از لیزر برای ابداًح شکل لثه‌ها و حذف باکتری‌های در طول اعمال عصب‌کشی هستفاده می‌شود.

بیوپسی و برداشتن ضایعات

گاهی اوقات، از لیزرها جهت برداشتن نمونه کوچکی از بافت (موسوم به بیوپسی) هستفاده می‌شود؛ این نمونه بعداً از لحاظ وجود سرطان آزمایش می‌شود.

افزایش طول تاج

از لیزرهای دندانپزشکی برای ابداًح بافت لثه (لیزر بافت نرم) و هستخوان (بافت دشوار)، که جهت نمایان انجام گرفتن ساختار سالم‌تر دندان انجام می‌شود، نیز هستفاده می‌گردد. این ابداًح شکل، پایه محکم‌تری جهت نصب روکش دندان فراهم می‌کند.

لبخند لثه‌ای

لیزرهای دندانپزشکی، لبخند لثه‌ای را از طریق ابداًح بافت لثه و نمایان کـــردن ساختار سالم دندان درمان می‌کنند.

چین‌های بافت نرم (اپولیس)

از لیزرهای دندانپزشکی برای برداشتن بدون درد و بدون بخیه چین‌های بافت نرم، که اغلب به دلیل نامعقول بودن اندازه دندان‌های مصنوعی رخ می‌دهند، هستفاده می‌شود.

 

 

آشنایی با دکتر عارفی:

دکتر وحید عارفی جراح و متخصص بیماری های لثه با سابقه ۱۸ سال در این رشته، ایمپلنت و فوق تخصص لیزر و جراحی‌های لیزری در دندانپزشکی عضوAAP آمریکا هست. پس از پیشرفت روش‌های لیزری در دندانپزشکی عمومی، جراحی‌های لثه و دیگر مداواهای دهان، فک و صورت به‌وسیله لیزرتراپی دوره فلوشیپ لیزر را در آلمان گذرانده هست. دوره نخستیه جراحی‌های ایمپلنت را نزد پرفسور برانمارک و هرتل در سال ۱۹۹۳ فراگرفته و بدنبال آن مدارک متعددی در ارتباط با ایمپلنت و جراحی‌های پیشرفته هستخوانی در داخل و خارج از کشور اخذ نموده هست.

تماس با ما:

ساعت حضور در مطب

روزهای زوج ۱۰ الی ۱۳:۳۰ صبح و ۱۵ الی ۱۹ عصر  

روزهای فرد: ۱۵ الی ۱۹ عصر به غیر از پنج شنبه ها

 

 آدرس: خیابان شریعتی- جنب حسینیه ارشاد -کوچه ارشاد- پلاک ۳- طبقه ۲ -واحد ۲۵

 

تلفن : ۰۲۱۲۲۸۹۴۲۴۶ – ۰۲۱۲۲۸۹۴۲۴۷

شماره تلگرام : ۰۹۳۹۷۷۶۴۹۰۴

 

نوشته لبخند زیبا حق شمهست اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.