نشست فرهنگی «چه کـــردیم کودکان به کتابخانه آمدند» برگزار می‌شود

کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد با همکاری انجمن علمی کتابداری و هشدار‌رسانی ایران نشست، نشست فرهنگی «چه کـــردیم کودکان به کتابخانه آمدند» را برگزار می‌کند.

این جلسه با حضور فردوس نادعلی‌زاده، شهین دهقانی و مهتاب میناچی مقدم برگزار خواهد انجام گرفت که در آن فردوس نادعلی‌زاده با عنوان «معرفی راه‌های جذب و درونی‌سازی مطالعه در کودکان، متناسب با طرح (عروسک دانا)»؛ شهین دهقانی با عنوان «کتابخانه پویا و دوست داشتنی» و مهتاب میناچی مقدم با عنوان «آمدن و ماندن!» نقل کردرانی‌های خود را ارائه و تجربیات موفق کتابخانه‌های خود را بیان خواهند کـــرد.

 نشست فرهنگی «چه کـــردیم کودکان به کتابخانه آمدند» روز پنجشنبه ۲۳ آذرماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به آدرس پایتخت، خیابان شریعتی، حسینیه ارشاد، کتابخانه عمومی برگزار خواهد انجام گرفت.

 گفتنی هست در حاشیه این نشست فرهنگی، نمایشگاهی موضوعی از منابع مرتبط موجود در کتابخانه برپا خواهد انجام گرفت.

 

پخش خانومده نشست فرهنگی «چه کـــردیم کودکان به کتابخانه آمدند»

 

حضور برای پایانی علاقه‌مندان در این نشست آزاد و رایگان هست. همچنین علاقه‌مندانی که امکان حضور در این نشست را ندارند می‌توانند به پخش هم‌زمان نشست فرهنگی «چه کـــردیم کودکان به کتابخانه آمدند»  را از رادیو اینترنتی ارشاد به نشانی radio.hepl.ir گوش فرا دهند. همچنین این نشست به صورت تصویری از طریق سایت کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به نشانی live.hepl.ir خانومده پخش خواهد انجام گرفت.

علاقه‌مندان جهت کسب هشدارات افزایش می‌توانند با روابط‌عمومی کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به شماره ۲۲۸۶۶۴۶۵-۲۱ تماس بگیرند.

بخش کودکان کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به طور حتمی از سال ۱۳۶۵ آغاز به کار کـــرده هست. این کتابخانه دارای زیاد از ۲۰ هزار جلد منابع مطالعاتی (کتاب، نشریه، سی دی، نوارکهست، …) در پایانی موضوع‌ها هست. جز تعداد کمی از آن‌ها که لاتین و مربوط به دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی‌اند، بقیه کتاب‌ها به زبان فارسی هستند. این کتابخانه در کنار ارائه کتاب، همچنین نشست‌ها و پلن‌های گوناگونی نیز برای مخاطبان کودک یا درباره آن‌ها برگزار می‌کند.

 

چه کـــردیم کودکان به کتابخانه آمدند

 

نوشته نشست فرهنگی «چه کـــردیم کودکان به کتابخانه آمدند» برگزار می‌شود اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.