ویار پسر چیست؟ – سلامت بانوان تعاون پرتال

ویار غذا در حین بارداری زیاد طبیعی هست. اما ویارها از فردی به فرد دیگر متفاوت هست. بعضی مادرها شیرینی ها را ترجیح می دهند، در حالی که دیگران نمک دوست دارند، بعضی از آنها ویار ترشی دارند، در حالی که دیگران ویار تلخی دارند. برخی از خانم ها حتی ویار بارداری عجیب و غریبی دارند. اما آیا می دانید که ویار بارداری با جنسیت جنین در رابطه هست؟

هنگامی که می دانید باردار هستید، نخستین چیزی که به ذهن شما می رسد، جنسیت جنین (تشخيص جنسيت جنين از ظاهر مادر)  هست. از آنجایی که در هندوستان تعیین جنسیت جنین قانونی نیست، مادران مجبور هستند تا زمان تولد صبر کنند.

تعیین جنیست جنین براساس ویار بارداری

رویداد نیکو این هست که می توانید جنسیت جنین را با توجه به ویار (بخوانید: ویار یا بیماری صبحگاهی) خود حدس بخانومید. اما، به یاد داشته باشید که این هیچ اثبات علمی ندارد؛ اینها به تجارب دیگر خانومان در هنگام بارداری پسر بستگی دارد. ( این مقاله را بخوانید: تعداد ضربان قلب جنین پسر تعداد هست؟)

۷ ویار پسر در بارداری

در این مکان برخی از ویارهای غذایی در هنگام بارداری جنین پسر ذکر انجام گرفته هست. این لیست به شما کمک می کند جنسیت جنین را حدس بخانومید:

علاقه به غذاهای ترش مزه

اگر ویار مواد غذایی ترش مزه را دارید، احتمال بارداری پسر خیلی زیاد هست. اگر ویار خاصی ندارید، به پلن غذایی خود دقت کنید و متوجه می شوید به چه چیزی افزایش تمایل دارید.

ویار پسر؛ غذای ترش

علاقه به نمک

در حالی که اشتیاق برای غذاهای شیرین به جنین دختر مربوط می شود، غذاهای شور به جنین پسر مرتبط هستند. بنابراین اگر ویار غذاهای شور دارید نوزاد شما پسر خواهد بود.

ویار پسر؛ نمک

علاقه به ادویه های تند

شایع هست که برخی از خانومان که هرگز غذای تند نمی خورند، در طول بارداری تمایل به غذاهای تند پیدا می کنند. اگر شما یکی از آنها هستید، به احتمال زیاد پسر باردار هستید. مادران زیادی هستند که می گویند در حین بارداری پسر ویار تندی داشته اند.

ویار پسر؛ تندی

علاقه به لیمو 

آیا عاشق لیموی خام هستید؟ سپس به احتمال زیاد فرخانومد شما پسر خواهد بود. در صورتی که قبلا لیمو را به این شکل نمی خوردید احتمال پسر بودن جنین افزایش می شود. اما تنها اثبات این فرضیه، تجربیات مادران دیگر هست که پسر باردار بوده اند و در طول بارداری به لیمو علاقه داشته اند.

ویار پسر؛ لیمو

علاقه به گوشت

اگر دوست دارید رژیم بارداری شما بدون سبزیجات باانجام گرفت، مطمئنا از گوشت خوشتان می آید. ویار گوشت یک عامل تعیین کننده برای پسر بودن فرخانومد شما هست.

ویار پسر؛ گوشت

علاقه به ترشی جات

اگر ویار ترشیجات داشته باشید به احتمال زیاد فرخانومد شما پسر هست. دلیل این امر حضور نمک افزوده انجام گرفته در ترشی هست. ویار نمک به عنوان ویار بارداری برای بارداری پسر محسوب می شود بنابراین ترشی جات نیز جزو ویار پسر هستند.

ویار پسر؛ ترشی جات

علاقه به پرتقال

اگر ویار شما نسبت به مرکبات، مانند پرتقال، افزایش باانجام گرفت، ممکن هست فرخانومد شما پسر باانجام گرفت. ممکن هست این موضوع پشتوانه علمی نداشته باانجام گرفت، اما زیادی از خانومان آن را تجربه کـــرده اند.

ویار پسر؛ پرتقال


این ها بعضی از ویارهای غذایی معمول برای پسر هست. 

تهیه و تنظیم: گروه سلامت تعاون پرتال

منبع: www.boldsky.com

نوشته ویار پسر چیست؟ – سلامت بانوان تعاون پرتال اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.