پارتیشن شیشه ای و اتاق کودک

پارتیشن شیشه ای و اتاق کودک

رویدادی خوشایند برای والدین عزیزی که با ظهور نخستین علائم نوید بخش آمدن فرشته ای کوچک دچار اضطراب و نگرانی کاذب میشوند. حتما با خود نقل کرد‌اید اتاق کودک دلبندمان چگونه باانجام گرفت؟ ایمنی آن در چه سطحی باانجام گرفت؟ ابداً با فضای کوچک خانه چگونه محیطی خاص و متفاوت برای فرخانومد عزیزمان طراحی کنیم؟! حتما اسم اتاقک شیشه ای را شنیده اید و از خود پرسیده‌اید چیست؟

هر پدر و مادری دوست دارند فضای خاص و منحصر بفرد برای فرخانومد شیرین خود آماده کنند تا خوشامدگوی ورود او به خانومدگی باشند، چیدن اتاق کودک لذت بخش ترین لحظه خانومدگی هر پدر و مادری هست. متأسفانه خانه های کوچک و تک خوابه امروزی والدین را کلافه و سردر گم میسازد.

مشکلی که خانه های امروزی دارند معمولا این حس شیرین را از والدین میگیرد دلیل که منازل امروزی اکثرا تک خواب و کوچک هستند و هزینه‌ها برای تعویض خانه معمولا افراد را از چنین کاری باز میدارد. در چنین حالتی با داشتن یک خواب در منزل معمولا دو راه حل به ذهن والدین میرسد که یا این اتاق را تبدیل به اتاق خواب کودک کنند یا اتاق کودک و والدین، که تعدادان خوشایند به نظر نمیرسد.

محصول جدید رامادر با نام اتاق شیشه ای روشی نو برای ایجاد اتاقک در داخل منزل هست تا راه حل سومی برای والدین باانجام گرفت تا بتوانند با هزینه ای معقول اتاقی امن برای فرخانومد دلبند خود آماده کنند. شما می توانید در معقول ترین نقطه از منزل خود، فضایی برای اتاقک شیشه ای جهت محافظت از نوزاد خود در نظر بگیرید. اتاقکهای شیشه ای با هستفاده از پارتیشن های شیشه ای طراحی و آماده نصب میشوند. با طراحی چنین اتاقکهایی شما میتوانید از هر نقطه ای از منزل بآسودهی کودک دلبند خود را زیر نظر بگیرید و مراقب سلامت او باشید. با هستفاه از اتاقک شیشه ای مراقبت از نوزاد بدلیل دید تکمیلی که به اتاق دارید کار آسانتری برای شما خواهد بود.

پارتیشنهای شیشه ای این اتاقکها را میتوان با انواع مختلفی از شیشه ها برای دستیابی به سطوح مختلف مقاومت طراحی نمود، بنابراین شما میتوانید سطح مقاومت اتاقک شیشه ای خود را تغییر دهید. انواع مختلفی از شیشه های نشکن و مقاوم تولید میشوند که میتوان در اتاقک شیشه ای هستفاده نمود. شیشه سکوریت یکی از مقاومترین شیشه ها هست که مقاومت  زیاد بالایی در برابر شکستگی و ضربه دارد. این نوع شیشه بآسودهی نمیشکند و از مقاومت بی همتایی برخوردار هست. بهتر هست بدانید که این شیشه ها حتی در صورت شکست، قطعاتس بدون لبه ی برنده خواهند داشت. چنین مواردی مطمئنا سلامت فرخانومد شما را تضمین خواهد نمود. 

ممکن هست از شیشه ای بودن اتاقک شیشه ای فرخانومد خود هراس داشته باشید ولی بهتر هست بدانید امروزه هستفاده ازشیشه سکوریت برای ایجاد پارتیشن شیشه‌ای زیاد متدنخست هست و افراد برای جداسازی منازل و شرکت خود از آن هستفاده می کنند دلیل که بآسودهی می توانند به مرور زمان، دکور خود را تنها با جداسازی پارتیشنها عوض کنند. حتی در صورت جابه جایی از مکان به مکان دیگر خواهید توانست پارتیشنها را در مکان جدید نصب کنید؛ در مقابل دیوارهای سنتی قدیمی چنین قابلیتی ندارند اگر بخواهید برای ایجاد اتاقکی کوچک برای فرخانومد خود، دیوارچینی کنید جدا از هزینه و ریخت و پاشی که میشود، فضای خانه خفه وکوچکتر بنظر خواهد رسید و خانه ای کوچک، کوچکتر از قبل خود بنظر خواهد رسید که منطقی نخواهد بود. اتاقک شیشه ای با توجه به شیشه ای بودن خود ضمن اینکه فضا را کوچک نمیکند بلکه آنرا بزرگتر هم نشان میدهد. خاصیت اتاقک شیشه‌ای این هست که با بکاربردن آن در محیط میتوانید از حداقل فضا افزایشین هستفاده را ببرید و فضای شما دیگر کوچک بنظر نخواهد رسید.

خانه های کوچک و تک خوابه دغدغه‌ی امروزه‌ی والدین هست. رامادر توانسته با ارائه محصولی متفاوت بنام اتاقک شیشه ای مشکل روز خانه های کوچک شما را حل کند. بدین ترتیب شما بآسودهی میتوانید فضایی برای فرخانومد خود در منزل درنظر بگیرید. فضایی کوچک یا بزرگ که برای فرخانومد شما طراحی و پارتیشن بندی میشود. گاهی میتوان با اندکی خلاقیت تغییری بزرگ در خانومدگی خود ایجاد کـــرد.

شما میتوانید برای ایجاد امنیت در اتاقک شیشه ای خود از شیشه های سکوریت نشکن هستفاده کنید بدین ترتیب شما دیگر نگران شکستن پارتیشن شیشه ای خود نخواهید بود. 

برای اینکه بتوانید متناسب با فضای خود اتاقکی به اندازه و معقول انتخاب کنید، بهتر هست با کارشناسان رویداده رامادر تماس حاصل نمایید. کارشناسان رامادر پس از بازدید از محل موردنظر، اندازه گیریهای لازم را انجام داده و با طراحی تری دی دید روشنی از اعمال تغییرات قبل نصب به شما ارائه میدهند و بدین ترتیب شما تصویر بهتری از محیط خود بعد نصب اتاقک شیشه ای در ذهن خود متصور خواهید انجام گرفت. برای هشدارات افزایش با بخش فروش رامادر تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 امتیاز مطلب: ۱۰۰%


۱۰۰


نوشته پارتیشن شیشه ای و اتاق کودک اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.