چگونه ازدریازدگی،هواپیمازدگی وماشین زدگی جلوگیری کنیم؟

روش درمان ماشین زدگی راهکار رفع دریازدگی راه جلوگیری از دریازدگی چگونه هواپیما زدگی را درمان کنیم

بعضی از افراد زمانی که در سفر هستند دچار بیماری سفر می شوند که این عارضه شامل هواپیما زدگی، دریازدگی و ماشین زدگی هست. این افراد دچار سرگیجه، تهوع، هستفراغ فعرق سرد کـــردن و خستگی می شوند. در این مقاله از دکتر سلام راهکارهای درمان دریازدگی، هواپیمازدگی و ماشین زدگی را آماده کـــرده ایم. با ما همراه شوید.

در ادامه راههایی برای پیشگیری و درمان دریازدگی،ماشین زدگی و هواپیمازدگی مشاهده می کنید:

درمان دریازدگی

دریازدگی:هستفاده از خانومجبیل ،آبنبات ،سیب سبز،نان تسُت،موز /قرار گرفتن جایی وسط کشتی که حرکت کاهشی(بالا و پایین انجام گرفتن) دارد/لیموترش همراه داشته باشید/به افق نگاه کنید/هستفاده از چسب های ضدتهوع که پشت گوش قرار می گیرند و تا ۳ روز اثر دارند/به دریازدگی فکر نکنید.

ماشین زدگی

ماشین گرفتگی:برای درمان سرگیجه های خفیف در ماشین سعی کنید در صندلی جلو نشسته و به یک نقطه (داشبورد) متمرکز شوید زیرا این پیام به مغز شما می رسد که گویی در حال حرکت نیستید/در طول سفر با ماشین مطالعه نکنید/غذاهای چرب و تند نخورید/جریان هوایی را در ماشین کنترل کنید/هر از مدتی توقف کـــرده و هوای تازه هستشمام کنید/آرام باشید/با تجویز پزشک قرص ضدتهوع بخورید.

هواپیمازدگی

هواپیمازدگی:هستفاده از دستبندهای طب فشاری در هواپیما زیاد کاربرد دارد/هستفاده از خانومجبیل که به سیستم گوارش شما کمک می کند/از خوردن غذاهای چرب پرهیز کنید/انتخاب صندلی در وسط هواپیما که تکان های کاهشی دارد/موسیقی گوش کنید یا فیلم ببینید تا زمان زودتر بگذرد/نگاه افقی و مستقیم داشته باشید/نفس عمیق بکشید

منبع: توریسم آنلاین

نوشته چگونه ازدریازدگی،هواپیمازدگی وماشین زدگی جلوگیری کنیم؟ اولین بار در پرتال تعاون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.